BAZA DANYCH AGRINPOL Fundusz Współpracy
 
 
Rzeźba w drzewie

Rzeźba w drzewie

zobacz
 
Agrinpol Konkurs "Sposób na sukces" zaloguj się
KONKURS "SPOSÓB NA SUKCES"



W dniu 28 grudnia 2006r. jury VII edycji konkursu „Sposób na Sukces” wyłoniło laureatów i przyznało wyróżnienia w następujących kategoriach:

Lp.

Podmiot

Nagrodzone przedsięwzięcie

LAUREACI W KATEGORII INDYWIDUALNEJ:

Nagrody I stopnia:

1.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „PRIMUS” Halina Frączek
ul. Szkolna 12
42-470 Brudzowice
powiat: będziński
województwo: śląskie

Rozszerzenie usług medycznych o lecznictwo szpitalne

2.

Firma Produkcyjno - Handlowa
Rzeźnia Drobiu Andrzej Mielewczyk
ul. Podgórna 3
83-332  Dzierżążno
powiat: kartuski
województwo: pomorskie
www.agrinpol.pl/rzeznia_drobiu_mielewczyk

Zakup specjalistycznych środków transportu i urządzeń
do produkcji mięsa drobiowego

3.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „SZAREK”
Andrzej Szarek
Widna Górka 74 A
37-500 Jarosław
powiat: jarosławski
województwo: podkarpackie

Produkcja mięsa konsumpcyjnego, konserw i przetworów

Nagroda II stopnia:

1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo -Usługowe „Artystyczne Tkactwo Ręczne” Zbigniew Białas
ul. Zielona 12
58-400 Kamienna Góra
powiat: kamiennogórski
województwo: dolnośląskie
www.agrinpol.pl/artystyczne_tkactwo_reczne

Produkcja tkanin artystycznych -ekologicznych dywaników lnianych z atestem Krajowej Komisji Artystycznej
i Etnograficznej Fundacji „Cepelia”

LAUREACI W KATEGORII ZESPOŁOWEJ:

Nagrody I stopnia:

1.

Zakład Produkcji i Przechowalnictwa Mięsa „MitMar” Eksport -Import
Marian Janowski, Stanisława Janowska s. j.
ul. Sikorskiego 5B
95-015 Głowno
powiat: zgierski
województwo: łódzkie

Uruchomienie zakładu produkcji i przechowalnictwa mięsa
z siedzibą w Głownie

Nagroda II stopnia:

1.

Regionalna Karczma Poleska
Antoni Kobielas, Wojciech Sawosz s.j.
Kołacze 120
22-244 Stary Burs
powiat: włodawski
województwo: lubelskie

Uruchomienie karczmy, popularyzacja tradycji i kultury Polesia

2.

Zakład Mięsny „HEMAX”
Henryk, Małgorzata Blachlińscy s. j.
ul. 27 Stycznia 76
42-584 Dobieszowice
powiat: będziński
województwo: śląskie

Zakup specjalistycznych środków transportu i udoskonalenie technologii produkcji wędlin

3.

Katarzyna, Tomasz Rembowscy
Żukowo 12
64-606 Popówko
powiat: obornicki
województwo: wielkopolskie
www.agrinpol.pl/soki_ktore_lecza

Uruchomienie produkcji soków jabłkowych metodą bezpośredniego tłoczenia z dodatkiem m.in. aronii, czarnego bzu, porzeczki i mięty - certyfikat ekologiczny

Nagrody III stopnia:

1.

CHEMILAND sp. z o.o.
Piotr Juchno, Piotr Olszewski
Lubochowo 219
82-450 Stary Dzierzgoń
powiat: sztumski
województwo: pomorskie

Skup i sprzedaż płodów rolnych. Rozbudowa zaplecza służącego działalności skupowej

2.

Regina sp. z o.o.
Wojciech Książek, Zbigniew Stawski
Nowe Ręczaje 55a
05-326 Poświętne
powiat: wołomiński
województwo: mazowieckie

Produkcja owoców w syropie alkoholowym
– certyfikat ekologiczny

WYRÓŻNIENIA:

1.

Biomasa Jakubowski
Michał Jakubowski
Plecewice 98
05-088 Brochów
powiat: sochaczewski
województwo: mazowieckie

Uprawa roślin energetycznych: ślazowca pensylwańskiego, miskanta olbrzymiego i wierzby energetycznej. Działania na rzecz popularyzacji uprawy roślin energetycznych wśród rolników powiatu sochaczewskiego.

2.

Przedsiębiorstwo „BANGA”
Albin Szuszczewicz
Oszkinie 41
16-515 Puńsk
powiat: sejneński
województwo: podlaskie

Utworzenie centrum rekreacji i wypoczynku
nad jeziorem Sejwy pn. „ŠILANẺ”

 

Drukuj Poleć stronę Powrót na górę
CMS by WEB interface     < © 2003 - 2017 by Fundusz Współpracy >